,

piątek, 9 września 2016

Ostatnie zamówienie z TwinkleDeals.com


Witajcieee,
ostatnio dużo postów jest poświęconych moim zamówieniom z różnych stron, ale w ten sposób chcę pokazać Wam czego możecie się spodziewać, zamawiając rzeczy z tych stron, czy warto, czy nie warto :)

A więc dziś kolejne zamówienie, jak na razie ostatnie- z tych co zamówiłam w ostatnim czasie :)

Myślałam, że będzie on bardziej brokatowy, a to jest po prostu złoty kolor baardzo małymi drobinkami, ale to w niczym nie przeszkadza :) Eyeliner był dobrze zapakowany w pudełeczko, a w pudełeczku był jeszcze zafoliowany :) 


Hmmm... Pędzli jeszcze nie używałam, ale z tego, co widzę te puchate średnio będą się nadawać do rozcierani, ponieważ mają rzadkie i długie włosie. Krótsze pędzle mogą być ok, choć ten niby do brwi czy eyelinera może być za miękki- tak jak było w przypadku innych chińskich zestawów pędzli. Poza tym wykończenie pędzli pozostawia trochę do życzenia... Szczególnie ten wypływający klej.
Na stronie są do sprzedaży jako pędzle do zdobienia paznokcie, jednak ja będę ich używać do eyelinera. Jeszcze nie używałam, ale wyglądają całkiem spoko. Jak na razie zauważyłam jeden minus- grube rączki- nieywogne do trzymania przy rysowaniu precyzyjnej kreski.Bluzeczka jest całkiem spoko, koronka jest bardzo miękka i miła w dotyku. Myślę, że będzie dobrze się nosiła. Ma fajne, aktualnie modne wycięcia z boku i zaokrąglony dłuższy przód i tył. Do wyboru jest jeszcze kolor pomarańczowy.


Jak Wam się podoba moje zamówienie? 

Do następnego!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz