,

środa, 21 września 2016

Paczka od TwinkleDeals.comWitajcie Kochani!
Dzisiaj przedstawię Wam kolejne rzeczy z TWINKLEDEALS.COM , które ostatnio do mnie dotarły. Z tej strony jak i ze strony NASTYDRESS.COM paczki docierają chyba najszybciej. Na tę czekałam tylko tydzień (!). 

Została podzielona na dwie części, także czekam jeszcze na te cudeńko ---->> KLIK, jestem bardzo ciekawa jak będzie wyglądać na żywo!

Pierwsza część dotarła do mnie wczoraj, a w paczce:

metalowe płytki trochę porysowane i na niektórych jakieś chińskie literki, ale ogólnie są ok :) 


Hmm cyrkonie spoko, ale chyba na zdjęciu na stronie jest ich więcej (?) DUŻO WIĘCEJ... :)Całkiem spoko, pasek skóropodobny. Mam wrażenie, że po dłuższym używaniu trochę się ta "skóra" pozdziera od zapinania, ale zobaczymy :) Wskazówki troszkę słabo widoczne na tej czarnej koronce. 
Zegarek był spakowany w kartonik i folię. Pokrętło jest zabezpieczone plastikową blokadą :)

Zegarek wygląda nawet fajnie. Jest na gumowym, grubym pasku. Tarcza jest dość duża. Jedno pokrętło jest działające, a 2 to atrapy :) Tak samo jak ten mały sekundnik i minutnik- także atrapy :)Ogólnie kolory są super. Eyelinery posiadają wygodne, cienkie pędzelki. Jednak niektóre są już postrzępione, albo ich pojedyncze włoski sterczą w różne strony (Zdjęcia poniżej). Na razie nakładałam je na rękę robiąc swatche, więc nie wiem jak sprawują się na oku. Zauważyłam, że fajnie zasychają i trzeba dość mocno potrzeć ręką, aby eyeliner się wykruszył, czy starł. Wodoodporne to raczej one nie są, bo z łatwością zmyłam je z ręki wacikiem z wodą :) W jednym zauważyłam kropelki wody, ale nie wiem czego to może być efektem :D Zakochałam się już w pięknej turkusowej zieleni z drobinkami złota, oraz różowo-fioletowym eyelinerze połyskującym na niebiesko <3

To na tyle dzisiaj. Czekam na swoją torebunię :D Jak na razie z zamawanytch torebek jestem zadowolona jedynie z małej czarnej z ZAFUL.COM, reszta to były niewypały. Postanowiłam jednak dać jeszcze jedną szansę chińskim torebkom i zobaczymy jak na tym wyjdę :D 

Jak się Wam podoba moje zamówienie? Dajcie znać :) 

Do następnego!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz